Ana Sayfa Abonelik Formu Reklam DEMO (Örnek Sayfalar) İletişim
Trakya Çim
Zem Sondaj
Kenitex
Kenitex
İnşaat Noktası

Hakkımızda

 

1998 yılında yayın hayatına başlayan sitemiz, içeriğini sürekli geliştirerek sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Sitemizde ana hatlarıyla faydalanabileceğiniz bölümler; İhale Duyuruları, İhale Sonuçları, Devam Eden Özel Sektör Yatırımları, Yatırım Teşvik Belgesi Alan Firmalar, İnşaat Sektörü Adres Bilgi Bankası, Sektörel Haberler vs. dir.

İHALE DUYURULARI
Sitemizden tüm sektör gruplarındaki ihale duyurularını detaylarıyla birlikte takip edebilirsiniz. Kaynaklarımız; Ekap, Kamu İhale Kurumu, Resmi Gazete, Yerel-Mahalli Gazeteler, Tüm Kamu Kuruluşlarının web sayfaları ve tarafımıza idareler ve yatırımcı kuruluşlardan gönderilen ilanlardır. -Tüm bölümlerde ilgilendiğiniz işleri 'İhale Ajandası' bölümüne ekleyebilirsiniz. -İhale sayfamızdan tek tuşla ihalenin şartnamesini bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
Örnek İhale Duyurusu

İHALE SONUÇLARI - TEKLİFLER
Sitemizde İnşaat-Proje-Taahhüt sektörlerindeki ihalelere verilen teklifler yayınlanmaktadır. İhale sonucu içerisinde, ihaleye katılan firmaların isimleri ve vermiş oldukları teklifler bulunmaktadır. En düşün teklifi veren ve sınır değere en yakın firmanın adres - telefon bilgileri olası kazanan firma olduğu için özellikle yayınlanmaktadır.
Örnek İhale Sonucu – Teklifler

KESİNLEŞMİŞ İHALE SONUÇLARI
Bu bölümde sözleşme imzalanmış ihaleler, kazanan firma ismi, firma yetkilileri ve irtibat bilgileriyle birlikte yayınlanmaktadır.
Örnek Kesinleşmiş İhale Sonucu

ÖZEL SEKTÖR PROJELERİ
Tüm İnşaat ve Hizmet sektörlerini ilgilendiren bu bölümde, özel sektörün devam eden inşaat projeleri tüm detaylarıyla yayınlanmaktadır. Proje içerisinde; yatırımcı-yüklenici firmanın irtibat bilgileri, yetkili ismi, proje bedeli, projenin başlangıç-bitiş tarihleri ve proje kapsamında yapılacak iş ile ilgili detaylar yer almaktadır.
Örnek Otel Projesi
Örnek Residence Projesi
Örnek Alışveriş Merkezi Projesi
Örnek İş Merkezi/Ofis Projesi

YATIRIM TEŞVİK BELGESİ ALAN FİRMALAR
Bu bölümde yatırım teşvik belgesi alan firmalar aylık periyotlarla liste halinde yayınlanmaktadır. Teşvik belgesi alan firmanın adres bilgileri, yatırımın yeri, konusu ve alınan teşvik tutarları verilmektedir.

ADRES BİLGİ BANKASI
Adres bilgi bankamız; yatırımcı-müteahhit firmalar, taşeron firmalar, malzeme-makina-ekipman firmalarının tüm irtibat bilgileri, yetkili isim ve mail adresleriyle birlikte yayınlanmaktadır. -Müteahhit firmaların aldıkları işleri ve devam eden işlerini firma detay sayfasında geçmişe dönük inceleyebilirsiniz.
Örnek Müteahhit Firma Bilgisi

SEKTÖREL HABERLER
Bu bölümde, inşaat, yatırım ve ihale mevzuatı ile ilgili önemli gelişmeler yayınlanmaktadır. Bu bölümde amacımız henüz detayları netleşmemiş yatırım ve projeler hakkında bilgi verebilmek, mevcut projelerdeki ve ihale mevzuatındaki son gelişmeleri okuyucularımıza önceden duyurmaktır.