Ana Sayfa Abonelik Formu Reklam DEMO (Örnek Sayfalar) İletişim
Trakya Çim
Zem Sondaj
Kenitex
Kenitex
İnşaat Noktası

Tekfen-Rönesans İzmir karma projesine 2015 yılında başlayacak

Haber Tarihi
:
22.2.2015

Gaziemir Optimum Outlet ile üç yıl önce İzmir’e giriş yapan Rönesans Holding, yeni yatırımlarının startını bu yıl verecek. Turan projesinde Doğan Holding, Konak projesinde ise Tekfen’le hareket edecek olan Rönesans’ın  İzmir Konak projesini 2015 sonunda satışa çıkarması planlanıyor. 38 bin 781 metrekare alan üzerinde yükselen projede alışveriş merkezi, residence daireler ve ofisler bulunuyor.

EAA Emre Arolat Architects imzalı proje Tekfen-OZ ve Rönesans'ın yüzde 50 ortaklığı ile hayata geçiriliyor.  İzmir  Karşıyaka, Konak ve Bornova çevre yollarının kesiştiği kavşakta yer alacak  Tekfen-OZ-Rönesans  İzmir projesinde 140 bin metrekare büyüklüğünde alışveriş merkezi, 60 bin metrekarelik rezidans ve ofis blokları bulunuyor.

2 adet konut ve 1 adet ofis kulesinin yer aldığı Tekfen-OZ-Rönesans İzmir projesi "Her şey bir arada" yaşam konseptine sahip karma kullanım projelerinin İzmir'in kalbi Konak'taki ilk örneklerinden biri oluyor.

Proje arazisi Konak İlçesi, Çınarlı Mahallesi'nde ve kuzeyde  Ankara  Caddesi, batıda Ozan Abay Caddesi ve 1587. Sokak arasında bulunuyor. Projenin yükseleceği arsa Bornova, Karşıyaka ve Konak çevre yollarının kesişim noktasında, yeni kent merkezinde yer alıyor.

www.rgy.com.tr